خرید اعتباری محصولات گوفر

دریافت وام تا سقف 30 میلیون تومان برای خرید اقساطی انواع یخچال فریزر، لباسشویی، ظرفشویی، اجاق گاز و ... از تمامی فروشگاه‌های گوفر

امکانات

15 درصد سود سالانه

کمترین سود سالانه! یعنی 15 درصد برای تمامی خریداران اعتباری

تا سقف 30 میلیون تومان

دریافت اعتبار تا سقف 30 میلیون تومان و اقساط 36 ماهه برای تمامی محصولات امرسان

ثبت نام غیر حضوری

به راحتی در منزل ثبت‌نام کنید، اعتبارسنجی شوید و خرید کنید.

بدون ضامن

تنها با داشتن چک صیادی به نام شخص متقاضی و یا اقوام درجه اول

محاسبه مبلغ سود و اقساط

مـبلغ و تـعداد اقـساط را مـشخص کنید
 • لیزینگ پارسیان
 • 10,000,000ریال
  50,000,000ریال
  100,000,000ریال
  200,000,000ریال
  300,000,000ریال
 • 9 ماهه
  12 ماهه
تعداد هر چک 24,395,00024,395,000 چک
سود تسهیلات 8.0 %8.0 %
بازپرداخت نهایی 219,555,000219,555,000 ریال
مبلغ هر چک 270,000,000270,000,000 ریال

مراحل دریافت اعتبار

فرصت را از دست ندهید

همین حالا ثبت‌نام کنید تا در کوتاه‌ترین زمان و بدون نیاز به ضامن، کالای مورد نظر خود را با کمترین سود به صورت اقساطی بخرید.

چرا خرید اقساطی ؟

امروزه در اقتصاد ما که روزانه دستخوش تغییر و افزایش قیمت است پس‌انداز کردن راه‌حل مناسبی برای خرید نیست. در نتیجه برای خرید محصولات مورد نظرمون بهترین گزینه خرید اقساطی هستش:
کالای مورد نیازتو در کوتاهترین زمان ممکن در اختیار داشته باشید، چجوری؟؟ً!
تصور کنید همین امروز نیاز به خرید یخچال، لباسشویی، اجاق گاز یا یکی دیگر از اقلام ضروری لوازم خانگی را دارید که نمی‌توانید برای تهیه‌ی آن زمانی را صرف پس‌انداز کردن کنید. امرسان با ایجاد شرایط خرید اقساطی از فروشگاهای امرسان به شما کمک می‌کند تا نسبت به خرید قسطی لوازم خانگی مورد نیاز خود تنها با چک اقدام کنید و کالای مورد نظر خود را در کوتاهترین زمان و با بهترین قیمت تا سقف 30 میلیون تومان خریداری کرده و هزینه محول خودتونو تا 36 ماه بعد به صورت قسطی پرداخت کنید. خب وقتی به این راحتی می‌تونید قسطی خرید کنید دیگه نگران پس انداز کردن و گرون شدن قیمت‌ها نباشید!
پس همین حالا کافیه به خونه خودتون یه نگاه بندازید و هرچی که نیاز داشتیدو به راحتی از امرسان قسطی بخرید و با خیال راحت تا 36 ماه مبلغشو پرداخت کنید. راستی یادتون باشه تو این 36 ماه محصولات امرسان هم 36 ماه گارانتی دارن و دیگه لازم نیست نگران خرابی یا نگهداری از محصولت باشی.

سوالات متداول

خیر، کلیه‌ی مراحل دریافت وام خرید کالا به صورت غیرحضوری و بدون نیاز به ضامن از طریق وبسایت امرسان و سامانه‌های حمل و نقل مرسوله یا پست انجام می‌گیرد.

بله، اگر کالای شما بالای 30 میلیون تومان باشد، تا سقف 30 میلیون تومان به صورت وام و مابقی قیمت محصول یا فاکتور خود را به صورت آنلاین و از طریق درگاه بانکی می‌توانید پرداخت کنید.

اولین قسط شما بر اساس مدل بازپرداخت اقساط مشخص می‌گردد. به عنوان مثال در صورتی که وام 12 ماهه با اقساط یک ماهه انتخاب کنید اولین قسط شما ماه بعد از درخواست می‌باشد و در صورتی که 4 ماه یکبار باشد اولین قسط شما 4 ماه بعد از درخواست می‌باشد.

اطلاعات هویتی و اطلاعات تماس به همراه آپلود تصویر پشت و رو کارت ملی جدید (در صورتی که کارت ملی تعویض نشده است باید تصویر رسید کارت ملی جدید به همراه شناسنامه و یا کارت ملی قدیمی بارگذاری شود).- تصویر شناسنامه – چک صیادی به نام متقاضی یا اقوام درجه یک (مادر، پدر، فرزند، خواهر، برادر و یا همسر)، توجه داشته باشید در صورتی که چک اقوام درجه یک ارسال می‌شود حتما امضای شخص متقاضی هم در پشت چک لحاظ شده باشد.

قرارداد خرید اقساطی که در هنگام تکمیل اطلاعات فردی قابل دانلود می باشد به همراه امضاء، اصل چک اقساط با رعایت نکات گفته شده، کپی مدارک هویتی شامل کارت ملی و شناسنامه

اعتبار سنجی بانکی توسط وب سرویس بانک مرکزی به صورت آنلاین در زمان درخواست وام انجام می‌‌شود و شما با وارد کردن کد ملی و شماره موبایل به نام خودتان در صورتی که از نظر بانک مرکزی واجد شرایط دریافت وام باشید تایید می‌شود و به مرحله بعدی یعنی کمیل اطلاعات و آپلود مدارک می‌شوید. در نظر داشته باشید در صورتی که وام معوق، چک برگشتی، تاخیر در بازپرداخت اقساط و هرگونه مشکل بانکی می‌تواند موجب عدم تایید اعتبار بانکی شود.هزینه اعتبار سنجی بانکی مبلغ 10 هزار تومان می‌باشد که توسط بانک مرکزی برای هر استعلام دریافت می‌گردد.

15 روز فرصت دارید تا مراحل ثبت‌نام خود را تکمیل کنید، در غیر این‌صورت درخواست شما منقضی شده و می‌بایست یک درخواست جدید ثبت کنید.

بعد از تکمیل ثبت نام و دریافت مبلغ اعتبار، مدت 30 روز فرصت دارید تا خرید خود را انجام دهید.

شخص شما و یا اقوام درجه اول می‌توانند به عنوان ضامن اقدام کنند.