انتخاب آگاهانه

چرا اینترنتی خرید می‌کنیم؟ علاوه بر راحتی که در خانه‌های خود داریم، خرید اینترنتی امکان بررسی و مقایسه‌ی محصولات مختلف را قبل از خرید برای ما فراهم می‌کند. در کنار اطلاعات دقیق که از محصولات برای شما فراهم می‌کنیم، کارشناسان ما همواره در کنار شما هستند تا به صورت تلفنی شما را در انتخاب بهترین محصول راهنمایی کنند. با توجه به نیازها و بودجه‌ مدنظر شما، گزینه‌های موجود در بازار بررسی شده و بهترین گزینه به شما معرفی می‌شود. خرید آگاهانه و حساب شده اولویت اصلی ما برای کمک به شماست.

مشاوره خرید

شما می‌توانید با واحد پشتیبانی تلفنی گوفر تماس گرفته و براساس نیازتان، از خدمات مشاوره‌ی دقیق و تخصصی ما استفاده کرده، محصولات مورد نظرتان را مقایسه کنید و راحت‌تر به محصول موردنظرتان برسید. برای خدمات مشاوره با پشتیبانی گوفر از طریق شماره‌‎های 91003663-021 تماس بگیرید.

همچنین در صورت تمایل می‌توانید تمامی خدمات مشاوره‌‌ی تخصصی و مقایسه بین محصولات و پاسخ سوالاتتان را از طریق مشاورین آنلاین گوفر دریافت کنید. برای شروع، بر روی آیکون گفتگو، در قسمت پایین صفحه، سمت راست، کلیک کنید.

تضمین اصالت کالا

مشکلی که امروزه در فروشگاه‌های آنلاین بسیار رایج است اصالت کالا است. در بسیاری از موارد نظارت دقیق بر روی محصولات وجود ندارد و گاه و بی گاه محصولات تقلبی و بی‌کیفیت برای مشتری ارسال می‌شود. کالاهای موجود در گوفر تنها از برندهای اصلی و نمایندگی‌های رسمی تامین می‌شوند. خیالتان راحت که اگر محصولی به دست شما رسیده مسیرهای قانونی را طی کرده و با شناخت و تجربه‌ای که از بازار داریم تنها محصولاتی را به دست شما می‌رسانیم که از فیلترهای متعدد ما رد شده باشند.

هفت روز مهلت بازگشت کالا

بسیار پیش آمده است که محصولی را خریداری کرده و پس از تحویل متوجه عیب و ایرادهای جزئی و کلی در آن شده‌اید. مشتری که برای محصولی پول پرداخت می‌کند حق دارد تا محصول خریداری شده را به صورت سالم و نو تحویل بگیرد و این امتیازی مازاد برای او محسوب نمی‌شود. ما سعی خود را می‌کنیم تا کالایی که برای شما ارسال می‌شود در بهترین حالت خود باشد، با این حال اگر بازهم کالا دچار مشکلی شده باشد تا هفت روز می‌توانید برای تعویض آن اقدام فرمایید.

برای مشاهده شرایط مرجوعی کالا می‌توانید به این لینک مراجعه کنید.