حفظ و نگهداری از اطلاعات

بازدید شما از وب‌سایت ما و استفاده خدمات گوفر، مایه مباهات ما است. ما در گوفر تلاش می‌کنیم تا در زمان بازدید از وب‌سایت، اطلاعات شما در امنیت کامل قرار داشته باشد و تجربه‌ی خوبی در استفاده از خدمات داشته‌باشید. به همین جهت لازم است تا توضیحاتی را درمورد شرایط حفظ و نگهداری از اطلاعات شما در وب‌سایت ارائه کنیم.

اطلاعات شما در گوفر به دو دسته تقسیم می‌شود؛ دسته‌ی اول اطلاعاتی که شما حسب نیاز و به صورت داوطلبانه در وب‌سایت وارد می‌کنید و دسته‌ی دوم، اطلاعات حاصل از عملکرد شما که به صورت خودکار جمع‌آوری می‌شوند. اطلاعاتی که شما به صورت داوطلبانه در وب‌سایت وارد می‌کنید، مانند اطلاعات هویتی و آدرس و غیره به هیچ عنوان فاش نمی‌شود و تنها در صورت درخواست نهادهای قضایی و نظارتی و مطابق با مفاد قانون تجارت الکترونیک، در اختیار آن‌ها قرار داده خواهد شد.
اطلاعاتی که به صورت خودکار از عملکرد شما جمع‌آوری می‌شود، به هیچ عنوان شامل اطلاعات هویتی نخواهد بود و تنها در جهت تحقیقات بازاریابی و بهبود خدمات ارائه شده به کاربران استفاده خواهد شد.

کوکی‌ها

هنگام مشاهده وب‌سایت، اطلاعاتی از طریق کوکی‌ها در رایانه شما ذخیره خواهد شد که این اطلاعات در جهت بهبود تجربه‌ی استفاده از وب‌سایت و شخصی‌سازی محتوای ارائه شده بر اساس سلیقه شما استفاده می‌شود. کوکی‌ها قادر به خواندن اطلاعات هارددیسک شما نیستند و ما با استفاده از پروتکل‌های امنیتی، از اطلاعات شما نگه‌داری خواهیم کرد. البته که شما در هر زمان می‌توانید در تنظیمات مرورگر خود، دسترسی به کوکی‌ها را مسدود نمایید.

اطلاعات کاربری

مسئولیت حفظ و نگهداری اطلاعات کاربری شامل شماره همراه، ایمیل و رمز عبور برعهده کاربر بوده و لازم است تا در صورت تغییر یا واگذاری شماره تلفن همراه، نسبت به تغییر آن در حساب کاربری خود اقدام نمایید.

راه ارتباطی

راه ارتباطی گوفر با کاربران تنها از طریق شماره تلفن و ایمیل رسمی وارد شده توسط کاربر است و تمامی مکاتبات از همین طریق انجام می‌شود.

هرگونه تغییر یا به‌روزرسانی در سیاست‌های حفظ حریم شخصی کاربران، از طریق همین وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی گوفر به اطلاع کاربران خواهد رسید.