ثبت نام در وب‌سایت

برای ثبت سفارش و خرید محصولات لازم است تا در وب‌سایت حساب کاری ایجاد کنید. در هنگام فرآیند ثبت‌نام لازم است تا نام و نام خانوادگی، آدرس ایمیل، شماره تلفن و آدرس محل سکونت را جهت ارسال سفارشات وارد کنید. وارد کردن این اطلاعات به منزله‌ی تایید صحت آن است و لازم است هرگونه تغییر در آدرس و یا شماره تلفن، به پشتیبانی گوفر اطلاع داده‌شود.

حریم خصوصی کاربران

گوفر به شما اطمینان می‌دهد که امینت اطلاعات شخصی شما براساس سیاست‌های حفظ حریم خصوصی و پروتکل‌های امنیتی مدیریت می‌شود.
برای اطلاعات بیشتر بخش حریم خصوصی را مطالعه فرمایید.
کاربران با ثبت نام در وب‌سایت می‌پذیرند که مقررات گوفر را رعایت کنند. مسئولیت حفظ اطلاعات حساب کاربری برعهده‌ی کاربر است و گوفر مسئولیتی در قبال افشای اطلاعات حساب کاربری توسط کاربر ندارد.

پرداخت هزینه

در هنگام ثبت سفارش، کاربر باید هزینه‌ی خرید خود را توسط درگاه پرداخت آنلاین پرداخت کند. پس از پرداخت، تاییدیه‌ای برای کاربر ارسال می‌شود و فرآیند ارسال سفارش آغاز می‌شود.

ارسال و مرجوعی سفارشات

گوفر متعهد می‌شود که سفارش کاربران را صحیح و سالم به دست آن‌ها می‌رساند و در صورتی که کالا در طی فرآیند حمل و نقل آسیب ببیند، کاربر می‌تواند با پشتیبانی گوفر تماس بگیرد و جهت رفع این مشکل اقدام کند.

رعایت قوانین در ارسال نظرات

گوفر آزاد است که نظرات ارسالی کاربران را مدیریت کند و نظراتی را که حاوی کلمات رکیک و محتوای غیرقانونی و تهاجمی و غیره باشد، براساس قوانین رسمی، حذف کند.

راه‌های ارتباطی

راه ارتباطی گوفر با کاربران تنها از طریق آدرس ایمیل رسمی گوفر و تنها به آدرس ایمیل ارائه شده توسط کاربر خواهد بود و هرگونه راه ارتباط دیگری غیرقانونی است.